Kobieta 

Jest 165 produktów.
178,86 zł

Torebka ze skóry kopertowa z chwostem w kolorze ciemnego złota, zamykana na suwak, gładka.

73,17 zł

Torebka kopertowa czerwona pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa szafirowa pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, pasek regulowany cienki, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa niebieska pleciona mini, pasek cienki regulowany, zamknięcie na suwak z chwostem, wewnątrz jedna komora z kieszonką, rozmiar S.

154,47 zł

Torebka z futrem lisa w kolorze granatowym wykonana ze skóry, zamykana na suwak, długi pasek łańcuszkowy, w rozmiarze S. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych

252,03 zł

Torebka niebieska, ze skóry, zamykana na skórzany pasek, w rozmiarze S. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych

243,90 zł

torebka mała w kolorze jasny szary z perłami i zlotym łańcuszkiem. W trzech wersjach kolorystycznych : jasny szary, ciemny szary i jasny brąz.

243,90 zł

torebka mała w kolorze jasny szary z perłami i zlotym łańcuszkiem. W trzech wersjach kolorystycznych : jasny szary, ciemny szary i jasny brąz.

252,03 zł

Torebka kopertówka ze skóry, w rozmiarze S, zamykana na suwak , dodatkowy długi pasek, w kolorze jasnego beżu

308,94 zł

Torebka z perłami i złotymi łańcuszkami, uchwyt łańcuszki złote, długi pasek skórzany

252,03 zł

Torebka czarna, ze skóry, zamykana na skórzany pasek, w rozmiarze S. Dostępna w sześciu wersjach kolorystycznych

Produkty 1 - 12 z 165 produktów
Kobieta

Moda włoska damska premium. Jak moda włoska wpłynęła na Włochów i świat?

Moda włoska znana i ceniona jest na całym świecie. Jeśli zapytać przeciętnego mieszkańca Unii Europejskiej, Amerykanina, czy Azjatę o wymienienie państw kreujących modowe trendy, z całą pewnością każdy wymieni Włochy obok jeszcze kilku znanych stolic światowej mody. Bez najmniejszej wątpliwości oczy świata od wielu lat skierowane są w stronę Włoch, które stały się ikoną mody. Nazwiska takie jak Armani, Prada, Gucchi, czy Moschino znane są na całym świecie. Ale moda włoska to także mnóstwo firm o nieco mniejszym rozgłosie, które produkują ubrania na najwyższym poziomie i które kochają miłością dozgonną użytkownicy i użytkowniczki. Ich wpływ na codzienność milionów ludzi niewątpliwie jest wyjątkowo imponująca.

Wpływ włoskiej mody na codzienne życie

Niezależnie od tego, jaki typ odzieży preferują poszczególne osoby, nie da się nie zauważyć wpływu włoskich twórców mody na zwykłego użytkownika. Wochy bowiem to kraj, który słynie z pojęcia la bella figura, które oznacza robienie dobrego wrażenia. Taka też ma być włoska moda użytkowa. Jej głównym celem jest zrobienie na odbiorcach dobrego wrażenia, co mocno zakorzenione jest we włoskiej kulturze. Ta chęć pięknego prezentowania się przed otoczeniem czyni modę włoską wyjątkową. Ale nie tylko, bo składa się na to bardzo wiele elementów. Mistrzostwo pod względem projektowania, czy doskonałe rzemiosło, bogata kultura, wszystko to odzwierciedla ideę la dolce vita, która ma wpływ na atrakcyjność oraz na sukces włoskiej mody.

Włoska moda i styl życia – o co w tym chodzi?

Włoska moda i włoski styl życia to filozofia życiowa, która każe zaprezentować się każdemu z jak najlepszej strony. Służyć temu ma zarówno sposób ubierania się, odpowiednia dieta, wybrany samochód, styl życia, etc. Wszystkie te elementy stanowią definicję włoskiej mody. To wszystko powoduje, że Włochy stały się nie tylko światowym liderem w dziedzinie projektowania odzieży, ale i w dziedzinie architektury, czy mebli. Włoska moda ma za zadanie stworzenia serii rzeczy o najwyższej jakości, doskonałej pod każdym względem. Produkty włoskie muszą łączyć ze sobą innowacyjne podejście z produktywnością oraz najwyższą jakością, co stało się wyróżnikiem włoskiego stylu. Tu dbałość o najdrobniejszy detal nie jest tylko pustą formułką. Jest skrupulatnie realizowana, krok po kroku.

Dla Włochów moda jest elementem ich kulturowego dziedzictwa, elementem ich tożsamości, czymś w czym wrastają, i czym interesują się od dziecka. Dlatego rzemiosło stoi tu na wysokim poziomie, a Włosi otwarci są na nowe pomysły. Kreatorzy mody nie tracą też swojego zapału do ciągłego zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi na pytania o współczesne potrzeby użytkowników, nawet jeśli pracują w tej branży od lat.

Topowe włoskie marki modowe

W sklepie smartbutik.pl znajdują się ubrania topowych włoskich producentów, którzy utożsamiają się w pełni z włoskim stylem życia. Dzięki temu ich ubrania poprzez związanie się z włoskim dziedzictwem przekazują coś ponadczasowego. Łączą w sobie wygodę i komfortowe samopoczucie z elegancją pasującą do każdej sytuacji. Tworząc każde z ubrań projektant z góry przemyśleć musi na jakie okazje i sytuacje wykorzystane mogą być konkretne kreacje. Jego koncepcja to nie tylko modne i stylowe ubranie, ale wiedza w jaki sposób i gdzie będzie ono noszone. Tym sposobem tworzone są ubrania, w których można poczuć się doskonale, niczym w drugiej skórze. Nie bez powodu też odzież włoska od razu rzuca się w oczy i nie sposób pomylić jej z żadną inną.

Więcej