NOWOŚCI 

Jest 36 produktów.
585,37 zł

Bluzka damska w kolorze czarnym w białe groszki. 

804,88 zł

Płaszcz dzianinowy w kapturem 

804,88 zł

Płaszcz damski dzianinowy z kapturem szary przewiązywany paskiem. Płaszcz jest podszewkowany w kolorze 

723,58 zł

Bluzka z kapturem błyszcząca w kolorze czarnym

560,98 zł

Spodnie szerokie błyszczące w kolorze różowego złota.

560,98 zł

Spodnie szerokie błyszczące w kolorze 

439,02 zł

Bluzka czarna z długim rękawem o niezwykle ciekawym dekolcie, który odsłania obojczyk i ramię. Rękawy sa dopasowane i długie, wąskie. Bluzka idealna na wyjścia dzienne i do pracy pod marynarki jak również na wieczór z efektowną bizuterią. Must have każdej kobiety. Skład materiału: 73% acetato, 20% poliamid, 7% elastan, do prania ręcznego. Made in Italy...

439,02 zł

Bluzka czarna asymetryczna  z długim rękawem.

796,75 zł

sukienka w kolorze beżowym , krótka, 

796,75 zł

Sukienka krótka czarna. 

471,54 zł

Spódnica karmelowa wykonana z eko skóry.

479,67 zł

Body karmelowe z kołnierzykiem.

Produkty 1 - 12 z 36 produktów

Moda włoska premium, nowości w modzie damskiej sklepu internetowego Smartbutik.pl

Nowości sklepu internetowego smartbutik.pl z włoską odzieżą damską, zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją.

Czy moda włoska warta jest swojej ceny?

Moda włoska definiowana jest poprzez swoją kreatywność, dzięki której łączone są piękno, funkcjonalność i jakość. To kreatywne podejście pozwala na tworzenie nieskończenie wielu projektów i niesamowitych koncepcji dzięki którym powstają oryginalne i niepowtarzalne kreacje uwielbiane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Bogata historia Włoch to jeden z elementów, który wpłynął na postrzeganie sztuki przez samych Włochów, co w efekcie do dziś mocno odzwierciedla się w ich podejściu do tworzenia. Dziedzictwo włoskiego designu celebrowane jest przez wszystkich bez wyjątku włoskich projektantów, którzy dzięki takim inspiracjom tworzą jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne projekty. Dlatego też nie powinno dziwić nikogo, ze moda włoska warta jest każdej, nawet najwyższej ceny.

Spotkanie włoskiego dziedzictwa kulturowego i złotego wieku Hollywood

Rozkwit mody włoskiej w XX wieku rozpoczął się w latach 50-tych. Wówczas włoscy arystokraci i projektanci zaczęli dzielić się swoimi koncepcjami mody z szeroko napływającymi do Włoch ówczesnymi gwiazdami Hollywood. To szerokie otwarcie gwiazd na włoskie wzornictwo, które łączyło żywą kolorystykę z geometrycznymi wzorami, czy też prezentowało jedwabne, niemnące się tkaniny, spowodowało, że moda włoska na nowo podbijać zaczęła świat.

Modowa rewolucja rozmiaru

Lata 60-te XX wieku to okres, w którym Włochy stały się wymarzonym miejscem na wakacje. To kraj znajdujący się na topie, z jego oszałamiającymi zabytkami, stylem życia i modą. Staranny i doprecyzowany pod każdym względem wygląd to jedna z cech, jaka towarzyszy modzie włoskiej. Wówczas też narodziła się potrzeba szybszego produkowania odzieży na powszechny użytek. Stało się to możliwe dzięki rozwojowi okręgów włókienniczych po II wojnie światowej. Włochom udało się połączyć wysoką jakość rzemiosła z masową produkcją, co przyczyniło się do powstawania znakomitej jakości tkanin takich jak jedwab, wełniane przędze, czy słynna włoska skóra. Dzięki temu Włosi wprowadzili do obiegu pret-a-porter, zaś ich fabryki produkować zaczęły wysokiej jakości odzież, która dostępna była w standardowych rozmiarach!

Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów

Moda włoska to nie tylko oryginalne koncepcje i najwyższa jakość produktów. To również umiejętność włoskich producentów dostosowania się do potrzeb zwykłych ludzi. Włoska moda od zawsze wsłuchuje się w to, co czuje i mówi ulica, wpływając równocześnie na społeczeństwo. Dało się to wyraźnie zauważyć np. w latach 70-tych w czasie rewolucji seksualnej, gdy na nowo zdefiniowane zostały role społeczne i potrzeby kobiet i mężczyzn dotyczące ubioru. W ten oto sposób zwykły garnitur stał się ulubionym strojem nie tylko mężczyzn, którzy prezentują z jego pomocą niewymuszoną elegancję. Dla kobiet stał się on sposobem na wyrażenie swojej indywidualności i wolności, a możliwość noszenia go w każdej niemal sytuacji dodatkowo zaakcentował kobiecą niezależność. Tak z resztą ten element garderoby postrzegany jest po dzień dzisiejszy, na stałe znajdując miejsce w kobiecych szafach.

Made in Italy: odzież damska od włoskich projektantów

Wybór włoskiej odzieży to gwarancja sięgnięcia po najwyższą jakość produktów. Wielcy projektanci, jak i ci o nieco mniejszym zasięgu, czerpią inspirację z otaczającego ich piękna, są pełni pozytywnej energii, radości życia, co przekuwa się na tworzone przez nich projekty. Taka też jest moda włoska, pełna kreatywnego blasku i stylu nie do podrobienia. To moda, która przyciąga uwagę mediów oraz zwykłych użytkowników. Produkty made in Italy to gwarancja, że w ręce nabywcy trafi najlepszy możliwy produkt, który będzie nie tylko piękny i modny, ale również elegancki i komfortowy. Najwyższa jakość to synonim mody włoskiej. Należy przy tym koniecznie pamiętać, że moda włoska rozkwita zarówno dzięki dużym markom, jak i tysiącom drobnych warsztatów rozsianych na terenie całego kraju. To dzięki nim moda włoska stała się globalna, a każdy produkt dopieszczony jest w najdrobniejszym szczególe. Podejście do mody mówiące o tym, że ponad ilość stawia się jakość, jest najlepszą dewizą odzieży made in Italy.

Więcej