Włoskie torebki z eko skóry 

Jest 41 produktów.
268,29 zł

Torebka biała pleciona ze skóry ekologicznej, wnętrze granatowe, w komplecie niezależna torebka w kolorze granatowym zamykana na suwak z regulowanym paskiem, pełniąca funkcje wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

268,29 zł

Torebka szara pleciona ze skóry ekologicznej, wewnątrz blado różowa, w komplecie niezależna torebka w kolorze różowym, zamykana na suwak z regulowanym paskiem, pełniąca funkcję wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

268,29 zł

Torebka w kolorze blady róż ze skóry ekologicznej, wnętrze białe, w komplecie niezależna torebka biała, zamykana na suwak z regulowanym paskiem  pełniąca funkcję wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

268,29 zł

Torebka czerwona, pleciona ze skóry ekologicznej, wnętrze w kolorze granatowym, w komplecie niezależna torebka w kolorze granatowym zamykana na suwak z regulowanym paskiem, pełniąca funkcję wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

162,60 zł

Torebka kopertowa szara z kolorowymi ćwiekami, zewnętrzna kieszonka zamykana na  suwak, wewnątrz pasek regulowany i kieszonka, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa szafirowa pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, pasek regulowany cienki, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa beżowa,  pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, regulowany cienki pasek, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa czerwona pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa różowa pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonką, regulowany cienki pasek, zamykana na suwak z chwostem. Rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa niebieska pleciona mini, pasek cienki regulowany, zamknięcie na suwak z chwostem, wewnątrz jedna komora z kieszonką, rozmiar S.

146,34 zł

Torebka różowa ze skóry ekologicznej, z kolorowymi ćwiekami i kolorowym, regulowanym paskiem z materiału, zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora  z oddzielną kieszonką, zapinana na klamrę w kolorze złotym. Rozmiar S.

73,17 zł

Plecak damski biały mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, na zewnątrz kieszonka zamykana na suwak  w kolorze złotym, rozmiar S.

Produkty 1 - 12 z 41 produktów

Włoskie torebki z eko skóry

Włoskie torebki z eko skóry.