Torebki  

There are 33 products.
73,17 zł

Plecak damski granatowy mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, na zewnątrz jedna kieszonka zamykana na suwak w kolorze złotym, rozmiar S.

130,08 zł

Plecak damski czarny, z uchwytem, jedna duża komora z podszewką, dwie kieszonki wewnątrz i dwie na zewnątrz zamykane na suwak, rozmiar M.

138,21 zł

Torebka srebrna z ćwiekami srebrnymi i czarnymi na długim pasku łańcuszkowo- skórzanym o długości 125 cm o wymiarach 22X16 cm.

296,75 zł

Torebka srebrna gładka ze skóry, wewnętrzna torebka zamykana na suwak, jedna kieszeń, pasek regulowany w komplecie. rozmiar L.

154,47 zł

Torebka srebrna z ćwiekami, dodatkowo długi łańcuszkowy pasek. Dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych

162,60 zł

Torebka czarna kopertowa, ze skóry, z kolorowymi ćwiekami z jednej strony, druga strona czarna gładka z kieszonką zamykana na suwak czarny z regulowanym cienkim paskiem, wykończenia w kolorze złotym, rozmiar S.

105,69 zł

Torebka kopertowa ciemny brąz, zamykana na zapięcie. Dostępna w trzech kolorach kolorach:  szara, ciemny brąz i jasny brąz.

227,64 zł

Torebka damska, czarna, w formie kopertówki, mała, zapinana na magnes, wykonana ze skóry, ozdoba w formie suwaka złotego, wewnątrz kieszonka zamykana suwakiem.

162,60 zł

Torebka  kopertowa ze skóry z kolorowymi ćwiekami, kieszonka zewnętrzna, zamykana na suwak, pasek w komplecie regulowany.

162,60 zł

Torebka kopertowa szara z kolorowymi ćwiekami, zewnętrzna kieszonka zamykana na  suwak, wewnątrz pasek regulowany i kieszonka, rozmiar S.

77,24 zł

Torebka kopertowa beżowa ze srebrnymi ćwiekami, pasek regulowany dopinany w komplecie, wewnątrz jedna komora i kieszenie, z podszewką, rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa czarna ze srebrnymi ćwiekami, kieszeń zewnętrzna zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora, kieszonki, z podszewką, regulowany pasek w komplecie, rozmiar M.

Showing 1 - 12 of 33 items