Odzież włoską, którą proponujemy dedykujemy kobietom, które cenią stylowe i komfortowe ubrania wykonane z wysokiej jakości tkanin, odzwierciedlające najnowsze światowe trendy w modzie. Torebki i dodatki oraz biżuteria wzorowana  na światowych trendach są uzupełnieniem stroju casualowego i wieczorowego w szerokiej gamie  kolorystycznej stanowią wykończenie stylizacji.

Oferujemy biznesowy kod dress z wysokiej jakości materiałów ale poszukiwaczki luzu również znajdą coś dla siebie.

FIRMY, KTÓRE MOŻNA U NAS ZNALEŹĆ:

1. BABYLON - od 1984 roku zajmuje się odzieżą o wysokiej jakości i innowacyjności w doborze tkanin i krojów. Młodzi projektanci, który twórczo identyfikują nowe trendy dyktowane  przez światowe domy mody. Marka posiada trzy linie produkcyjne:

  • W Less Femmes
  • Babylon Collection
  • Eureka

2. VCICOLO - stworzona w 1968 roku ubiera najbardziej wymagające klientki. Projekty łączą w sobie doskonalę wyczucie smaku i stylu

3. ANNA ROCK MILANO - od 2012 rokun wloska projektantka zainspirowana stylem rockowym projektuje włosjką odzież, akcesoria i torebki, wykonane ze skór, futer, zdobione ćwiekami, frędzlami w odważnych kolorach i awangardowych wzorach, które ubierają włoskie modelki.

Proponujemy również kilka dodatków dla mężczyzn, które mogą być pomysłowym prezentem i dodatkiem do męskiej stylizacji, podkreślającej szyk i elegancję, która jest tak wysoko oceniana  na włoskich ulicach modowych metropolii.

4. GUTTERIDGE - męska marka z neapolitańską historią, dbająca o szczegóły i jakość. Odzież wykonana z naturalnych materiałów: wełna, len, bawełna czy jedwab. Skierowana do wymagającego klienta. Akcesoria w postaci pasków do spodni, muszek szali czy koszul są inspirowane oryginalnymi projektami z nutą włoskiej nonszalancji.