Odzież włoską, którą proponujemy dedykujemy kobietom, które cenią stylowe i komfortowe ubrania wykonane z wysokiej jakości tkanin, odzwierciedlające najnowsze światowe trendy w modzie. Torebki i dodatki oraz biżuteria wzorowana  na światowych trendach są uzupełnieniem stroju casualowego i wieczorowego w szerokiej gamie  kolorystycznej, stanowią wykończenie stylizacji.

Oferujemy biznesowy dress kod z wysokiej jakości materiałów, ale poszukiwaczki luzu również znajdą coś dla siebie.

Każda kobieta jest inna i wyjątkowa, dlatego w naszym sklepie proponujemy tylko unikatowe produkty. Kluczem przy wyborze odzieży i dodatków jest dla nas ich odmienność i oryginalność. W swojej ofercie posiadamy pojedyncze modele, starannie wyselekcjonowanych kreacji i akcesoriów, co gwarantuje niepowtarzalność Twojej stylizacji.

W nas szyk i elegancja przeplata się z luzem. Jeśli lubisz komfort i cenisz jakość zapraszamy do nas po inspiracje. W SmartButik zyskujesz oryginalny i niepowtarzalny look, gwarancję zadowolenia (zwrot do 14 dni), szybką realizację zamówienia, zakupy z dala od zgiełku galerii handlowych.

FIRMY, KTÓRE MOŻNA U NAS ZNALEŹĆ:

BABYLON - od 1984 roku zajmuje się odzieżą o wysokiej jakości i innowacyjności w doborze tkanin i krojów. Młodzi projektanci, który twórczo identyfikują nowe trendy dyktowane przez światowe domy mody. Marka posiada trzy linie produkcyjne:

  • W Less Femmes
  • Babylon Collection
  • Eureka

ANNA ROCK MILANO - od 2012 roku włoska projektantka zainspirowana stylem rockowym projektuje włoską odzież, akcesoria i torebki, wykonane ze skór, futer, zdobione ćwiekami, frędzlami w odważnych kolorach i awangardowych wzorach, które ubierają włoskie modelki.