Włoskie torebki kuferki 

Jest 12 produktów.
252,03 zł

Torebka niebieska, ze skóry, zamykana na skórzany pasek, w rozmiarze S. Dostępna w sześciu wersjach kolorystycznych

252,03 zł

Torebka czarna, ze skóry, zamykana na skórzany pasek, w rozmiarze S. Dostępna w sześciu wersjach kolorystycznych

219,51 zł

Torebka mała bladoróżowa, zamykana na zapięcie, długi pasek lub krótki podwójny, rozmiar S.

260,16 zł

torebka kuferkowa granatowa ze skóry, rozmiar M, długi pasek w komplecie, Dostępna w trzech  wersjach kolorystycznych: czerwonym, bordowym, czarnym.

260,16 zł

Torebka ze skóry w formie kuferka, kolor czerwony, dodatkowo długi pasek, rozmiar M. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym , czerwonym i bordowym.

130,08 zł

Torebka z ekologicznej skóry, w kolorze brązowym, zamykana na suwak, krótkie uszy, rozmiar S

195,12 zł

Torebka ze skóry ekologicznej, przecierana, zamykana na magnes i suwak, kieszonka zewnętrzna na spodniej stronie, krótkie pojedyncze ucho, dodatkowo długi pasek.

252,03 zł

Torebka ze skóry czarna, zamykana na zapięcie, ozdobiona małymi ćwiekami, jedno krótkie ucho, dodatkowo pasek długi w komplecie

252,03 zł

Torebka ze skóry ze złotymi małymi ćwiekami, zamykana na zapięcie i suwak, jedno ucho. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: bordowa, czarna i ciemna zieleń.

439,02 zł

Torebka z kieszonką zewnętrzną ze skóry w czterech wersjach kolorystycznych, zamykana na suwak, wewnątrz kieszonka, jedna komora.

439,02 zł

Torebka w kolorze granatowym z kieszonką zewnętrzną ze skóry, uchwyty, długi pasek w komplecie. Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych.

439,02 zł

Torebka czarna ze skóry z zewnętrzną kieszonką i krótkimi uszami, zamykana suwakiem, jedna komora wewnątrz, kieszonka wewnętrzna zamykana suwakiem, długi pasek.

Produkty 1 - 12 z 12 produktów

Włoskie torebki kuferki

Włoskie torebki kuferki.