Włoskie torebki kopertowe 

Jest 17 produktów.
235,77 zł

Torebka złota pikowana, ze skóry, rozmiar S, możliwość krótkiego podwójnego lub długiego paska. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych złota i srebrna.

73,17 zł

Torebka kopertowa szafirowa pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, pasek regulowany cienki, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa czerwona pleciona mini, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, zamykana na suwak z chwostem, rozmiar S.

73,17 zł

Torebka kopertowa niebieska pleciona mini, pasek cienki regulowany, zamknięcie na suwak z chwostem, wewnątrz jedna komora z kieszonką, rozmiar S.

252,03 zł

Torebka kopertówka ze skóry, w rozmiarze S, zamykana na suwak , dodatkowy długi pasek, w kolorze jasnego beżu

162,60 zł

Torebka kopertowa ze skóry, szara z kolorowymi ćwiekami, jedna kieszonka zewnętrzna zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora, regulowany pasek e komplecie.

77,24 zł

Torebka kopertowa beżowa ze srebrnymi ćwiekami, pasek regulowany dopinany w komplecie, wewnątrz jedna komora i kieszenie, z podszewką, rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa srebrna ze srebrnymi ćwiekami, pasek regulowany w komplecie, wewnątrz jedna komora, kieszenie,  z podszewką. Rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa niebieska z ćwiekami srebrnymi, pasek regulowany w komplecie , wewnątrz jedna komora, z podszewką, rozmiar M.

154,47 zł

Torebka kopertowa ciemne złoto z okrągłymi ćwiekami, dodatkowo długi srebrny pasek, możliwość noszenia w ręce lub z paskiem. Dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych.

154,47 zł

Torebka czerwona z ćwiekami, dodatkowo długi łańcuszkowy pasek. Dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych.

Produkty 1 - 12 z 17 produktów

Włoskie torebki kopertowe. Połączenie tradycji z nowoczesnością.

Włoskie torebki kopertowe, podobnie jak wszystkie inne torebki włoskie są modnymi akcesoriami, które dają swoim użytkowniczkom gwarancję najwyższej jakości oraz modnego stylu. Ta gwarancja wypływa wprost z wielowiekowej tradycji, jaką może poszczycić się włoskie rzemiosło. To na tej bazie powstała klasa Made in Italy, która jest symbolem doskonałości i najwyższego kunsztu. Włoskie kopertówki, podobnie jak i inne torebki cieszą wysokiej jakości wykonaniem. Łączą one wielowiekową tradycję udoskonalaną na przestrzeni wielu lat przez rzemieślników wraz z nowoczesnym wzornictwem, materiałami najwyższej klasy i legendarnymi wręcz wykończeniami. W ten oto sposób wysublimowane wzornictwo, jakie charakterystyczne jest dla włoskiego rzemiosła oraz nowoczesny styl łączą się ze sobą, by w efekcie powstać mogły nietuzinkowe torebki. Torebki włoskie cechuje także korzystanie z nowoczesnego wzornictwa, co pozwala modzie włoskiej wyznaczać najnowocześniejsze trendy, a dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii w produkcji Włoscy styliści kreują towary luksusowe z torebkami na czele.

Moda włoska w przeszłości

Włochy posiadają bardzo długą tradycję jeśli o modę i rzemiosło chodzi. Z produkcji tkanin luksusowych słynęły już w czasach średniowiecza. Rzemieślnicy tworzyli wówczas najmodniejsze i najbardziej rozchwytywane ubrania z delikatnej wełny oraz jedwabiu. To właśnie te najdelikatniejsze tkaniny jednocześnie były najpiękniejsze, bo ozdabiane przy pomocy klejnotów, czy złota. Trafiały one na największe i najbogatsze dwory europejskie, będąc prawdziwie luksusowym towarem. Tradycje te podtrzymuje dzisiaj sektor tekstylny. Mnóstwo spośród największych domów mody oraz projektantów wytwarza dziś luksusowe towary, z torebkami włoskimi na czele. Przy produkcji wykorzystywane są zarówno najnowocześniejsze technologie, jak i tradycje rzemieślnicze, które są w cenie. Dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i pasji, jakie charakterystyczne są dla włoskiej mody, w ręce odbiorcy trafiają luksusowe produkty za które warto zapłacić wysokie ceny. Ich jakość bowiem oraz wygląd nie są porównywalne z niczym innym. Projektowanie torebek o takich właśnie najlepszych parametrach jest we Włoszech normą, stawiając włoskie wyroby w ścisłej światowej czołówce.

Zalety kopertówek

Damskie torebki kopertowe to jedne z najpopularniejszych rodzajów torebek. Stanowią one jeden z elementów, który dopełnia każdą stylizację oraz podkreśla styl i osobowość kobiety. Z reguły kopertówkę wybiera się do eleganckich kreacji, choć można również z powodzeniem nosić ją do strojów casualowych. Ma ona niewielkie gabaryty, a mimo to jest w stanie pomieścić niezbędne każdej kobiecie przedmioty. Właśnie to powoduje, że kobiety chętnie sięgają po kopertówki włoskie, począwszy od tych na łańcuszku i przewieszanych na ramieniu, kończąc na eleganckich, które nosić należy w dłoni. Kopertówki to z całą pewnością kwintesencja smaku oraz elegancji, która choć dyskretna, jest elementem doskonale widocznym i dodającym wdzięku kobiecie. Jest prawdziwą ozdobą, pod warunkiem że zostanie odpowiednio dobrana zarówno pod względem materiału z którego ją wykonano, jak i koloru, czy stylistyki.

Kopertówka - jak ją dobrać?

Każda elegancka stylizacja wymaga odpowiedniej oprawy. Elementem niezbędnym bezwzględnie jest torebka kopertowa, która jest w stanie sprawić, że stylizacja staje się niepowtarzalna, wręcz zjawiskowa. Jednak, aby osiągnąć odpowiedni efekt, należy prawidłowo dobrać swoją kopertówkę do stroju. Ważne jest, aby miała ona pasujący do stylizacji odcień (np. do sukienki, czy żakietu). Kopertówki najsłynniejszych projektantów można zobaczyć dzięki temu na ważnych uroczystościach, np. na gali wręczenia Oscarów, kiedy to znajdują się one w rękach największych gwiazd kina, pięknie podkreślając styl swoich właścicielek. Ale kolor kopertówki, to oczywiście nie jedyny element, jaki decydować winien o wyborze. Ważny jest również jej rozmiar, a także materiały z jakich ją wykonano. Najsłynniejsze włoskie torebki kopertowe wykonane są ze skóry, choć mogą być one zrobione z wielu innych materiałów. Pięknie prezentują się zarówno torebki zamszowe, jak i plecione, i wiele jeszcze innych. Mogą być to klasyczne proste kwadratowe kopertówki, choć jeśli szukasz bardziej odważnych modeli, możesz wybierać spośród kopertówek z dodatkami typu ćwieki, czy perły. Dlatego też swoją kopertówkę dobierać najlepiej do stroju, nie odwrotnie.

Więcej