Torebka damska kuferkowa ze skóry czerwona włoska

260,16 zł

Torebka ze skóry w formie kuferka, kolor czerwony, dodatkowo długi pasek, rozmiar M. Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym , czerwonym i bordowym.

DD036A

456888

Torebka damska kuferkowa ze skóry czerwona włoska

Torebka damska kuferkowa ze skóry naturalnej w kolorze czerwonym, włoska. Torebka damska ze skóry naturalnej o delikatnej strukturze w formie kuferka z przeszyciami wzdłuż torebki delikatnie zdobiona w kolorze ciepłego złota. Posiada krótkie uchwyty o długości 32 cm do noszenia torebki w ręku jak również dopinany regulowany niezależny cienki pasek do noszenia jej na ramieniu lub przez ciało.

Charakterystyka torebki damskiej:

Bardzo klasyczna i elegancka szczególnie polecana dla kobiet lubiących minimalizm i proste formy. Idealna do stylizacji wieczorowych , dziennych , letnich oraz zimowych. Jej kolor jest bardzo soczysty i twarzowy, może być akcentem w monochromatycznej stylizacji lub komponować się będzie świetnie na tle różnokolorowego outfitu. Wewnątrz trzy komory w tym jedna zamykana na zamek oraz jedna zabezpieczona zamkiem kieszonka. Torebka posiada dno zabezpieczone przed wycieraniem złotymi ćwiekami.

Kolorystyka torebki damskiej:

Wymiary torebki:

  • 26 cm x 20 cm

Made in Italy.