Włoskie torebki na ramię 

Jest 57 produktów.
268,29 zł

Torebka biała pleciona ze skóry ekologicznej, wnętrze granatowe, w komplecie niezależna torebka w kolorze granatowym zamykana na suwak z regulowanym paskiem, pełniąca funkcje wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

235,77 zł

Torba plażowa turkusowa z pomponami i chwostem, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, rozmiar L

235,77 zł

Torba plażowa granatowa z pomponami i chwostem, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, rozmiar L.

178,86 zł

Torebka ze skóry kopertowa z chwostem w kolorze ciemnego złota, zamykana na suwak, gładka.

178,86 zł

Torebka kopertowa ze skóry w kolorze złota, zamykana na suwak z chwostem , gładka, regulowany pasek,  w komplecie, jedna komora wewnątrz, kieszonka zamykana na suwak,

235,77 zł

Torebka złota pikowana, ze skóry, rozmiar S, możliwość krótkiego podwójnego lub długiego paska. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych złota i srebrna.

268,29 zł

Torebka damska typu shoper w kolorze ciemnego złota, błyszcząca, wykonana ze skóry, w rozmiarze  L, wewnątrz trzy kieszonki, jedna komora, regulowany pasek, dopianany na klamry w kolorze zlotym. 

308,94 zł

Torebka w kolorze różowym, ze skóry, , zamykana na suwak w kolorze złotym, skórzane uchwyty, dopinany pasek z materiału jedna komora wewnątrz, dwie kieszonki zamykane na suwak. Rozmiar XL.

296,75 zł

Torebka biała gładka, ze skóry, wewnątrz jedna komora i kieszeń oraz wewnętrzna torebka zamykana na suwak, w komplecie regulowany pasek , z możliwością dopięcia do torebki. Rozmiar L.

296,75 zł

Torebka niebieska gładka ze skóry, wewnątrz kosmetyczka zamykana na suwak. jedna kieszeń, pasek regulowany , rozmiar L.

296,75 zł

Torebka srebrna gładka ze skóry, wewnętrzna torebka zamykana na suwak, jedna kieszeń, pasek regulowany w komplecie. rozmiar L.

268,29 zł

Torebka czerwona, pleciona ze skóry ekologicznej, wnętrze w kolorze granatowym, w komplecie niezależna torebka w kolorze granatowym zamykana na suwak z regulowanym paskiem, pełniąca funkcję wewnętrznej lub oddzielnej torebki.

Produkty 1 - 12 z 57 produktów

Włoskie torebki na ramię

Włoskie torebki na ramię.