Włoskie torebki z ćwiekami 

Jest 26 produktów.
162,60 zł

Torebka kopertowa szara z kolorowymi ćwiekami, zewnętrzna kieszonka zamykana na  suwak, wewnątrz pasek regulowany i kieszonka, rozmiar S.

146,34 zł

Torebka różowa ze skóry ekologicznej, z kolorowymi ćwiekami i kolorowym, regulowanym paskiem z materiału, zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora  z oddzielną kieszonką, zapinana na klamrę w kolorze złotym. Rozmiar S.

186,99 zł

Plecak damski różowy z kolorowymi ćwiekami, ściągany jak worek, wewnątrz jedna komora z kieszonkami, podszewka, na zewnątrz jedna kieszonka zamykana na suwak, zapięcie w kolorze ciemnego srebra. Rozmiar M.

186,99 zł

Plecak damski biały z kolorowymi ćwiekami, ściągany jak worek, z przodu jedna kieszonka  zamykana na suwak, zapięcie i wykończenia w kolorze ciemnego srebra, wewnątrz  jedna komora i kieszonki, podszewka. Rozmiar M.

162,60 zł

Torebka kopertowa ze skóry, szara z kolorowymi ćwiekami, jedna kieszonka zewnętrzna zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora, regulowany pasek e komplecie.

162,60 zł

Torebka kopertowa ze skóry, niebieska , z kolorowymi ćwiekami, jedna zewnętrzna kieszonka zamykana na suwak, wewnątrz jedna komora, regulowany pasek.

162,60 zł

Torebka kopertowa ze skóry z kolorowymi ćwiekami, kieszonka zewnętrzna zamykana na suwak, jedna wewnętrzna komora  z podszewką, pasek regulowany w komplecie.

162,60 zł

Torebka  kopertowa ze skóry z kolorowymi ćwiekami, kieszonka zewnętrzna, zamykana na suwak, pasek w komplecie regulowany.

77,24 zł

Torebka różowa kopertowa ze srebrnymi ćwiekami, kieszeń zewnętrzna, regulowany pasek w komplecie, wewnątrz jedna komora, kieszonki, z podszewką, rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa beżowa ze srebrnymi ćwiekami, pasek regulowany dopinany w komplecie, wewnątrz jedna komora i kieszenie, z podszewką, rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa srebrna ze srebrnymi ćwiekami, pasek regulowany w komplecie, wewnątrz jedna komora, kieszenie,  z podszewką. Rozmiar M.

77,24 zł

Torebka kopertowa niebieska z ćwiekami srebrnymi, pasek regulowany w komplecie , wewnątrz jedna komora, z podszewką, rozmiar M.

Produkty 1 - 12 z 26 produktów

Włoskie torebki z ćwiekami - symbol włoskiej jakości i stylu

Włoskie torebki z ćwiekami, szczególnie zaś torebki wykonane ze skóry, to jedne z najbardziej charakterystycznych produktów made in Italy. Ich popularność rozwinęła się przede wszystkim w XX wieku, kiedy to po II wojnie światowej Paryż utracił swój prymat w byciu światową stolicą mody. To właśnie wtedy Włochy zaczęły zdobywać swoją mocną pozycję, stając się wraz z Paryżem jednym z głównych modowych ośrodków. Włoska renoma ugruntowała się bardzo szybko, a towary made in Italy kojarzyć zaczęły się z luksusem oraz z najwyższą jakością i stylem. Włoskie akcesoria, w tym torebki z ćwiekami, stały się dopełnieniem stylu każdej modnej Europejki. 

Made in Italy - symbolem najwyższej jakości

Pomoc finansowa, jaką po II wojnie światowej uzyskały Włochy od Stanów Zjednoczonych pozwoliła na ciągłe rozwijanie przemysłu odzieżowego i tekstylnego. Dzięki temu we Włoszech pojawiali się nowi projektanci, słynący z nieszablonowych pomysłów, a tworzone przez nich produkty rozchwytywane były natychmiast. W ten sposób na szerokie wody wypłynęły między innymi siostry Fontana tworząc włoski dom mody Sorelle Fontana. Obok nich potęgą w branży był dom mody Schiaparelli, a w późniejszych latach dołączyły i inne znane po dziś dzień nazwiska, z Armani, czy Fendi na czele. Dzięki nim określenie “Made in Italy” zyskało na znaczeniu, stając się symbolem najwyższej klasy, jakości i nowoczesnego wzornictwa. Takie znaczenie miało zarówno w kwestii odzieży, jak i rozmaitych do niej dodatków, w tym skórzanych butów i torebek. Od torebek z resztą zaczynało wielu słynnych dziś na cały świat projektantów, a ich popularność niejednokrotnie stawała się przepustką do wielkiego świata mody.

Czy włoskie torebki są naprawdę najlepsze?

Bez dwóch zdań, torebki włoskie to klasa sama w sobie. Wynika to z długich tradycji produkcji, jakimi mogą poszczycić się Włosi. Szczególną estymą zaś darzone są włoskie torebki skórzane, które zasłynęły na całym świecie za swój niesamowity wygląd i nieprzeciętną jakość. Tworzenie torebek ma we Włoszech długą tradycję, a tajemnice kunsztu rzemieślniczego przekazywane są z pokolenia na pokolenie przez tworzących we Włoszech mistrzów tego rodzaju wyrobów. W wielkich ośrodkach miejskich widać tego typu pracownie dosłownie na każdym kroku. Znajdują się w nich sklepy, które reklamują swoje wyroby, dzięki czemu zarówno przebywający we Włoszech turyści, jak i mieszkańcy Włoch mogą zaopatrzyć się w torebki o nietuzinkowym wyglądzie oraz o nieprzeciętnej jakości.

Skąd mieć pewność, że torebka naprawdę wykonana została we Włoszech?

Nie wszystkie torebki z Włoch to oryginalne włoskie torebki z ćwiekami. Aby nie kupić kota w worku, należy upewnić się skąd pochodzi dana torebka oraz gdzie wytworzone zostały materiały, z których powstała. Część torebek nie jest wytwarzana jednakowo, jak tradycyjne włoskie. Aby nie kupić torebki wyprodukowanej poza granicami Włoch, koniecznie kupować należy ze sprawdzonych źródeł i z etykietą made in Italy. Takie produkty posiadają oczekiwaną jakość, pod warunkiem, że sposób ich produkcji oraz użyte materiały naprawdę stoją na najwyższym poziomie.

W czym tkwi popularność toreb z ćwiekami?

Torebki damskie to akcesoria, które zgodnie przez wiele pań uznawane są za niezbędne. Ich popularność nie może dziwić, zwłaszcza że oprócz funkcjonalności to właśnie torebki mogą nadać styl kobiecie lub też odpowiadać za całkowitą jego klęskę. Popularność torebek z ćwiekami wzięła się z chęci pokazania swojego ważnego miejsca w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Tego typu torebka dodaje przysłowiowego pazura, nadając wizerunkowi ostrości i drapieżności. Włoskie torebki z ćwiekami to połączenie dobrej, włoskiej jakości z najmodniejszymi hitami mody. To w ich wnętrzu schowasz niezbędne kosmetyki, pieniądze, kartę do bankomatu, okulary i wiele niezbędnych Ci rzeczy. Torba to nieodzowny element stylizacji, który ma bardzo praktyczny wymiar. 

Skąd bierze się popularność włoskich torebek?

Nie bez przyczyny wśród rzeczy, które musisz kupić we Włoszech, wymienia się w pierwszej kolejności torebki. Zwłaszcza te skórzane. Wśród nich dużą popularnością cieszą się torebki z ćwiekami, które mogą stać się dopełnieniem niejednej stylizacji. Zarówno delikatnej, jak i tej o nieco mniej subtelnym charakterze. Popularność taka nie może dziwić. Włochy od lat są prawdziwą ikoną modową, a produkcja torebek skórzanych od wieków kwitnie tu w najlepsze. W ten sposób wśród najmodniejszych torebek zobaczycie przepiękne modele wykonane z najrozmaitszych materiałów, które kuszą dużą gamą kolorystyczną. Ta prawdziwa tęcza kolorów oraz mnóstwo kształtów toreb, fasonów i wzorów wprawia w zachwyt wszystkie kobiety. Zwłaszcza zaś te, które uważają, że w szafie powinno znajdować się co najmniej kilka różnych modeli torebek. Torebka z ćwiekami to z pewnością jeden z obowiązkowych modeli, który sprawdzi się na randkę, jak i do pracy. Wszystko w zależności od wybranego typu włoskiej torby.

Więcej